KUI SUL ON KIRGE, MEIL ON VÕIMALUS!

Suveks Hiiumaale merevaatega kontorisse!

Suveks Hiiumaale merevaatega kontorisse – kas see ei kõla hästi? Veidi nagu paradiis? Aga nii ju meie saart nimetatakse – paradiisisaar Hiiumaa.

Kui sul on linnakärast kõrini, aga töö hoiab kontoris kinni, siis miks mitte võtta Kassaris üks hubane puhkemaja ja näiteks järgmine kuu teha tööd Hiiumaal. Kuna puhkemaja on rajatud vanasse rannakalurite sadamasse, siis kalapüügihooajal ärkab vaikne sadam ellu juba varastel hommikutundidel.

Mõelda vaid – ilusal hommikutunnil haarad kohvikruusi näppu, võtad värskelt valminud pannkoogi ja jalutad läbi kastemärja muru mõned sammud ning oledki sadamas. Kui sattusid õigel ajal ja kui meri nii-öelda andis, siis võid kaluriga värske saagi osas kaupa teha. Seejärel saad aga peale värskendavat suplust alustada tööpäeva terrassil, siseruumides või isegi külili kadakapõõsa taga varju otsides. Kuna Hiiumaa on ametlikult Eestimaa kõige päikeselisem paik, siis teinekord võib seda vähest varjulist kohta vaja minna küll.

Meile mahuks lahedalt kuni kuueliikmelised kollektiivid, aga varasemad suved on näidanud ka seda, et kahe või kolmekesi võib Kassariotsa puhkemajas muhedalt kodukontorit pidada. Meite juures on hea veel see, et koduloomad ja lapsed on igati oodatud ning tööpäeva viimased koosolekud võid maha pidada grilli juures või saunalaval.

Eht-hiidlaslikult ütleme, et ole siis ise ka mõnus ja kui meite maja sulle huvi pakub, küsi julgesti hinda ja saadavust alloleva päringuvõimaluse abil.

Hää jällenägemiseni!