Puhkus basseini ääres

Hotell Lõokese asub Hiiumaa endise Sõpruse kolhoosi keskuse hoonekompleksis, mille ehitamist alustati 1960ndatel ja lõpetati 1980ndate alguses. See on XX sajandile iseloomuliku arhitektuuriga hoone, mille omapära kandub kogu hotellile – mitmekülgne ruumijaotus ja tugevalt liigendatud majaosad.  1990ndate keskel hoonesse kohandatud hotell kannab oma algupärast nime tänase päevani. Hotelli külalistel  on hea võimalus tutvuda lähiajaloo arhitektuuriga: ruumijaotust on muudetud võimalikult vähe ja interjöör kannab 90ndate ajastu vaimu.

Saare suurima hotellina on see ideaalseks peatuspaigaks suurematele seltskondadele või gruppidele, tähistamaks sünnipäevi, suvepäevi, stiilipidusid või spordi-ja laululaagreid.

Hotellikülastajate vaieldamatuks lemmikuks on välibassein, mis palaval suvepäeval pakub mõnusat olemist nii suurtele kui väikestele. Eriti hinnatud on toad, millest pääseb otse väliterrassile ja basseini juurde.

Lastel siin juba igav ei hakka: hotellis on laste mängutuba, lastebassein, suur hoone oma pikkade koridoride ja sopiliste majaosadega pakub piisavalt mänguruumi.

Hotellis on 37 mugavustega tuba dušši ja wc-ga, majutades kuni 72 inimest.

  • Ühekohaliene  tuba (üks voodi)
  • Kahekohaline tuba (kaks eraldi voodit)
  • Kahekohaline tuba  (kaks eraldi voodit)
  • Suur kahekohaline tuba  (kaks eraldi voodit/üks suur voodi)

Majutuse hinnad:

01.06.-31.08 alates 70 €/tuba/öö

*Majutuse hinnad ei sisalda hommikusööki. Hommikusööki pakume ettetellimisel täiendava tasu eest Hotellis Liilia või Kassari Puhkekeskuses.

*Gruppidele majutus koos hommikusöögiga

Lisavoodi võimalus suures kahekohalises toas toas.

Alla 2-aastased lapsed ööbivad tasuta, kasutades beebivoodit.

3 – 15-aastane laps lisavoodil 20 EUR/öö

Aadress

Hotell Lõokese
Lõokese 14, 92101 Käina, Estonia