KUI SUL ON KIRGE, MEIL ON VÕIMALUS!

OTSIME HIIUMAALE SUVEHOOAJAKS TÖÖKÄSI!

Meie ettevõte pakub majutust Kassari Puhkekeskuse, Liilia ja Lõokese hotellides, Vetsi Talli puhkekülas ning Kassariotsa puhkemajas. Kui kõik meie mõnusad peatumiskohad kokku liita, siis saame korraga pakkuda peavarju 250 inimesele.

Toitlustuse lipulaevaks on Kassari saarekesel asuv Lest & Lammas Resto. Samalt saarelt leiame veel Vetsi Talli Kõrtsi, mis on samanimelise puhkeküla südameks. Kui sulle hakkasid meie tegemised huvi pakkuma ja soovid rohkem infot, siis vaata www.hiiumaale.ee või tule vaata kohapeal meretagune elu üle.

Mida kõrgemalt käib päike ja soojem on ilm – seda rohkem on Hiiumaal ka rahvast. Sellest tulenevalt paisub meie suvine tiim tavapärasest kolmekordseks ja vajame hooajaks abikäsi. Tore on see, et lisaks hiidlastele leiab suvekuudel meie perest inimesi naabersaartelt ja mandrilt, sest mõnusa olemise vastu ju ei ole kellelgi midagi. Kui selle eest veel raha ka antakse, siis on puhas rõõm!

Kui nüüd juhtub nii, et sul endal ei ole Hiiumaal elamist, siis oleme sisse seadnud mitmed majutuskohad kaugemalt tulijatele.

Ahjaa, üks asi veel – kui meile tööle tuled, siis on vajalik tervisetõend. Lisaks, kui sa just ei ole töömaniakk ega soovi eestlaslikult kogu maailma tööd ära teha, siis teadmiseks – meie juures on töö vahetustega ning leiab ka piisavalt vaba aega Hiiumaa suve nautimiseks või vahepeal suurele mandrile kiikamiseks.

KUI SUL ON KIRGE, SIIS MEIL ON SULLE VÕIMALUS! PAKUME SUVEKS TASUVAT TÖÖD NING HIIUMAA AVASTAMISE RÕÕMU!

2024 suveks otsime inimesi järgmistele ametikohtadele:

KOKK–VAHETUSEVANEM: Tööülesandeks on roogade valmistamine ning oma meeskonna juhtimine. Meie jaoks ei ole tähtis, et sul oleks taskus koka elukutset tõendav paber või soovituskiri Michelini tärnidega restoranist.
Kui sul on varasem kogemus, arenenud maitsemeeled, hindad puhtust ja soovid midagi ägedat toitlustuse valdkonnas ära teha, siis anna endast märku. Töötasuks pakume 13 eurot tunnis. Köök oleks sinu päralt alates juunist.

KOKK: Tööülesandeks on maitsva toidu valmistamine, serveerimine, puhtuse ja korra tagamine köögis ning igapäevased kokatöödega kaasnevad tegevused. Eelnev kogemus, avatud mõttelaad ning rõõmus meel on samuti abiks. Töötasu on sellel ametikohal 12 eurot tunnis. Tööle asumise aeg – esimesel võimalusel.

ABIKOKK: Tööülesandeks on kokkade abistamine. Kui sul on kulinaarsed huvid ning meeldib köögis möllata, aga tunned, et sellel suvel veel päris kokaks hakkamiseks piisavalt kogemust ei ole, siis see koht on täpselt sinu jaoks. Töötasu pakume sellel ametikohal 8 eurot tunnis. Tööle oled oodatud juunist.

NUMBRITUBADE KORISTAJA: Tööülesandeks on meie hotellides numbritubade ettevalmistamine ja koristamine. Kuna meil on pikaaegse kogemusega tublid töömesilased olemas, siis väljaõppe teeme kohapeal. Kui sulle meeldivad puhtad ja stiilsed ruumid, siis tule – teeme seda koos. Töötasuks pakume 7 eurot tunnis. Tööle asumise aeg oleks juunis.

KLIENDITEENINDAJA: Tööülesandeks on klientide teenindamine ning suhtlus meie söögikohtades. Kuna kohti on mitu, siis sul on valida, kas rohkem meeldiks leti taga olla või mööda söögisaali lennelda. Tore oleks, kui sa oleksid eelnevalt kasvõi natuke selle tööga kokku puutunud. Samuti ootame, et oskaksid suhelda nii eesti kui ka inglise keeles, sest külalisi käib meil igast ilma nurgast.

Elu on näidanud ka seda – kui sulle hakkab külge meite hiiu murrak, siis see ei tee paha, sest seda suuremaks kipub jootraha minema. Töötasu on sellel ametikohal sõltuvalt sinu oskustest 8 kuni 11 eurot tunnis ja tööle saab hakata kasvõi kohe.

POEMÜÜJA KASSARI POODI: Täistööajaga. Töö vahetustega.  Töötasu on 8 eurot tunnis. Tööle asumine esimesel võimalusel. Leping kuni 25.08.2024.

TURUNDAJA: Peamiseks tööülesandeks on meie teenuste nähtavaks tegemine. Tööriistadeks sotsiaameedia, veebileht, reklaamtrükised, ägedad fotod ja tabavad sõnad.  Väga hea oleks, kui sulle meeldiks ka ringi sahmida ning suhelda. Selles töös on kindlasti abiks liikumisvahendi olemasolu, sest meie erinevate hotellide ja puhkeasutuste vahel liiklemist on küllaga. Töötasu on 0,5 koormusega tööaja eest 800 eurot kuus ja võid planeerida tööle asumise juunis.

PESUPESIJA: Peamiseks tööülesandeks on pesu pesemine meie Käinas asuvas pesumajas. Väljaõpe kohapeal, täistööajaga.

Tööaeg E-R 8.00 – 17.00. Töötasu 7,50 eurot tunnis, lisatasu võimalus. Tööle asumine esimesel võimalusel. Leping kuni 23.08.2024. 

Oleme arvamusel, et kui sa saad tegeleda tööga, mis on sinu hobi, siis sa ju ei peagi tööl käima. Kui Hiiumaal raha eest tööl mitte käia, vaid nautida südames olevat toitlustus- ja majutusvaldkonna kirge, siis see oleks ju lausa imeline. Eks seegi ole üks põhjustest, miks Hiiumaad kutsutakse paradiisisaareks.

Meeskonnaga liitumiseks  kirjuta karolyn@hiiumaale.ee

helista +372 53088 081

Aadress

Vabad töökohad
Puhkekeskuse, Kassari, Hiiumaa
tel +372 463 6146
info@hiiumaale.ee