TÖÖREIS HIIUMAALE

Juba vanadel aegadel juhtus nii, et tööasjus tuli Hiiumaale tööreisile ehk komandeeringusse sõita. Kuna tegu on meretaguse kohaga, kus elu käib omas rütmis, siis paljudele tunduski see kui väljamaale reisimine. Ega see tänagi suures osas teisiti ole. Kuigi praamid on kiiremad ning lennuk suurem, siis ulualust on ikka vaja!

Kassari Puhkekeskus on Hiiumaa ja Kassari saare üks ontlikumaid puhkekeskuseid, kus aastaringselt pakutakse kaasaegsetes tubades head und kuni neljakümnele inimesele. Kui ühelt poolt vaadates loob selle mönusa olemise mugav voodi või kaasaegsed koosviibimise ruumid, siis teisalt aitab kaasa meelikosutav vaade merele, kadakate kohin ning sügis-talvine Hiiumaa vaikus.

Kui tulete Hiiumaale vähe suurema grupiga, siis korraldame hea meelega teile kogu olemise. Vajadusel võid oma masina mandrimaale jätta ja tuleme kasvõi sadamasse või lennujaama vastu. Loomulikult on meie teha kõik söögid-joogid ja saun ning kui Sa leiad kohaliku eluolu kõrvalt ka mahti töötada, siis sellegi jaoks leiame erinevaid kohti ja võimalusi. Meie jaoks on peaasi, et Sa tunneksid ennast mõnusalt ja asjad saaks aetud ning mandrimaa karusselli naastes tahaksid kohe tagasi tulla!

Kui Sul tekkis nüüd tunne, et just meie puhkekeskus võiks olla see koht, kus koos töökaaslaste või sõpradega veeta mõned päevad, siis anna julgelt märku! Vaatame, kuhu me koos välja jõuame.

Meie telefon on +3724636146 või kirjuta e-kiri info@hiiumaale.ee.

Ootame Sind Hiiumaale!

Kassari Puhkekeskus